Zlobí to

… aneb malá programová hysterie.


Tak se stalo něco, co jsem sice očekávala, ale rozhodně ne v takové síle. Systém ICQ se mi pohádal se systémém QIP.
Systém ICQ odmítám používat. Důvody jsou docela snadné. Vadí mi ustavičné rušení reklamou, blikotavými upozornění na telefonní operátory, mraky her a jiného „bordelu“, který stahuji s programem.
Stalo se, že se mi napsal vzkaz „nemám oprávění psát ostatním“.
Ach jo. Začla jsem válčit a byla i donucena si stáhnout nejnovější ICQ 6.5. Již nikdy více to nechci v pc. Je to velký a díky šílenostem je to i pomalé.
Chápu, že ICQ je tvůrcem tohoto způsobu komunikace, ale s tou reklamou to už trochu přehání. Ať se pak nedíví, že lidé utíkají na qip a mirandu, kde je to osekané na totální minimum. ICQ je komerční. Nevadil by mi malý baner s reklamou, ale reklama tady, reklama tam, reklama v psacím okně … reklama ve četecím okně… To je trochu moc. Musela jsem čekat několik vteřin, než se mi zpráva odeslala. Ono to trvá všechnu tu grafiku znova načíst.
Naštěstí qip 8080 funguje.
Jsem online a bez toho všeho okolo.

(1) (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 12.12.2008, 08:41:29
Jo, přesně z toho důvodu taky ICQ nepoužívám. Spousta blikajících a pohybujících se blbostí – tedy reklam -, někdy to nacpou dokonce do textového okna, takže kolikrát třeba nevidím, co mi danej člověk napsal… Nemluvě o tom, že se mi nějaký z těch flashů každou chvíli porouchá a co tři minuty mi vyskakuje okýnko, že si mám opravit script, jenže jak, když vůbec nevím o co jde..?
Nemluvě o tom, že jak jsou tam všechny ty blbostičky natlačené, tak se to načítá snad celou věčnost. Já beru, že chtějí na svém dobrém nápadu vydělávat, ale tohle už je směšné…

(2) (Momoko – Mail – WWW)
Vloženo 12.12.2008, 18:51:55
Já jsem na qipa přešla teprve před nedávnem a nemůžu si ho vynachválit… Myslela jsem, že půjdu do vývrtky, jak přestal fungovat… Celý den jsem musela být na icq, než jsem zjistila, že nová verze funguje…

(3) (Alfa – Mail – WWW)
Vloženo 13.12.2008, 00:25:13
miranda to jistí…

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat