Vodní deník 1

Bylo tomu 8.7., kdy mi kolem 15 hodiny odjížděl vlak kamsi daleko ke břehům Ohře. Do malé vesničky s malou hospůdkou a ještě menším kempem. Po téměř 5 hodinách jsme všichni vypadli z vlaku. Opravdu náročná cesta. S partou jsme se zašli ubytovat a na kempovém pozemku se pokoušeli najít trochu rovné půdy. Stavět stan byla docela zábava.
Já padla asi kolem 22 hodiny večer. Cesta kodrcajícím vlakem a chladné počasí mě zahnalo do tepla spacáku.
Ráno raníčko 9.7. se pomalu všichni probouzeli ze zahajovací oslavy sjíždění Ohře. Pár lidí, co zašli na „jedno“, potkalo partu jiných vodáků z Moravy s tučnou zásobou slivovice. Samozřejmě se nalejvalo do jedné nohy, do druhé nohy, do třetí a u osmičky někteří borci začali odpadávat. Ráno jim bylo špatně a já se jim chechtala. Kdyby pili alofok, tak se jim to nestalo. Po vydatné snídani z pytlíku, přijelo auto s kanoemi a začalo se fasovat. Lodě, pádla, vesty, sudy. Nějakým zázrakem se mi povedlo narvat věci do sudu a uzavřít ho aniž bych musela provádět gymnastické cviky jako jiní. Nasedla jsem do kanoe na místo háčka (ten ve předu co pádluje: )) aniž bych se udělala (otočila do vody). Makalo se nějakých 20 kiláčků. Krajina byla krásná a rovná, lehce stereotypní, ale se spoustou pěkných kytiček podél břehu. Samo, že bylo nepěkně a trochu pršelo. Tak mě asi 5 km před dalším kempem nenapadlo nic jiného, že když už jsem na té vodě, mohla bych ji vyzkoušet. Na totálním oleji (název pro vodu, která se téměř ani nehne – není proud) jsem jako háček nevychytala otočku, píchla čumák kánoe do břehu a už jsem se koupala. To že to byl blbej nápad mi došlo poměrně rychle, páč voda měla do tepla hodně daleko. Vylejvat loď plnou vody je docela fuška. Ostatní vodáci nám alespoň slovně fandili a blahopřáli. Udělat se na oleji – to chce talent.

Ani nevím kdy se dojelo k dalšímu kempu. Bylo to k pozdějšímu odpoledni. Opět se vytáhl stan a šlo se do kiosku lovit večeři. Já rozdělala oheň a žvejkala ulovený smažený sýr a hranolky. Padla jsem poměrně brzy. Přece jen na první den to bylo mnoho zážitků.

(1) 1 den (urzu7 – Mail – WWW)
Vloženo 19.07.2007, 23:02:54
vítej zpět z dovolené

podle tvého popisu koukám že ses bavila

tak zas někdy na lukách tešim se až uvidím Káju a sem zvědavy na zbytek plavby

(2) (Momoko-chan – Mail – WWW)
Vloženo 21.07.2007, 20:31:46
Co jsem slysela z vypraveni tak jedna moje spoluzacka na vode po prvnim veceru v hospode pobl… uplku kempu…XD Taky mela radsi bubmat alofok

(3) (Yoshiko – Mail – WWW)
Vloženo 21.07.2007, 20:50:39
Jééé tolik zážitků… Úplně jsem se děsila, co řekneš, že jsi měla k té večeři… Naštěstí sýr není tak špatný, ale jap. kuchyně je lepší:P

(4) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 21.07.2007, 20:54:54
Juchů…Rámen :)

(5) ramen (urzu7 – Mail – WWW)
Vloženo 22.07.2007, 21:02:20
to furt slyším ale nedokážu si představit co je to

(6) Rámen (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 24.07.2007, 10:19:13
jsou to nudle v jakési omáčce a podává se to jako hlavní chod. Je to převzato z Číny, ale japonci to přivedli k dokonalosti. Zkus nějakou japonskou restauraci v Praze, ale po výplate. Stojí to cca 260 kč. Uf :)

(7) (malé kotě – Mail – WWW)
Vloženo 28.07.2007, 10:12:03
Ten slang zní fakt dobře XD To ti chválím, že ses ho naučila ;)
Jinak to teda zní jako dost dobrá jízda :))

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat