Že by...? snad

Stěhovací mánie se pomalu blíží ke konci a já snad díky tomu budu mít i více času na sebe, okolí a i na Káju. Na střelnici jsem opravdu nebyla ani nepamatuji, ale nyní mě utěšuje, že téměř z okna nového bytečku vidím na blízký kopec, kde Kája odpočívá s kamarády luky.
Jediné, čeho se tak trochu děsím, že Káju nenatáhnu a bude muset zase nějakou dobu ležet.

Nedávám si do nových roků již žádná předsevzetí. Myslím, že předsevzetí, že přestanu pít, začnu zdravě jist, začnu cvičit a další, které jsou vlastně vcelku se stejným základem – začnu se o sebe starat, zbytečná. Tohle už nechci. Tento rok bych chtěla dělat tolik věcí, že by mi snad ani list papíru nestačil a tak jsem si zadala jen, že budu makat, aby se mi toho co nejvíc povedlo.

Také snad začnu zase psát. Události posledních dní mi berou i dávají. Dokonce jsem i dostala inspiraci na psaní do Pergamenu, který mi opravdu dlouho ležel ladem. O rubrice „O zvíře“ ani nemluvě. Doufám v lepší zítřky. Jak ty soukromé, tak ty pracovní, studijní, střelecké, psací.
V práci se mi daří tak, že prostě přežívám a jedinou moji nynější motivací k podávání nějakého pracovního výkonu je to, že jsem se konečně tak trochu osamostatnila a nájem se sám od sebe nezaplatí, lednička se nenaplní papaním a pračka taky zadarmo nepere.
Doufám, že naleznutá síla k dělání práce mi vydrží a tahle činnost mě i začne zase bavit. I když za normální pracovní dobu a lehce vyšší plat anebo stejný také nezlobila.

Jdu sbírat střípky nápadů a snad brzy něco zase na kus pergamenu napíši.

(1) (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 16.01.2010, 09:56:23
Je fakt, že předsevzetí jsou k ničemu. Myslím, že pokud člověk chce začít žít zdravě apod., tak to může začít i v polovině roku. Jinak ale tedy hodně štěstí, ať se daří a úspěšně doděláš hnízdečko.

Trochu ti nezávidím i závidím. Nezávidím ty starosti a to, že toho máš nad hlavu, ale závidím, že ses osamostatnila, a máš teď vlastně své vlastní teritorium, do kterého ti nikdo nebude kecat.

Tak se drž. :)

(2) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 17.01.2010, 12:03:04
Děkuji. Ono toho je dost k zlepšování, ale i relativně málo, protože byt byl zařízen (mimo pračky). Zbývá jen pořídit vodní baterie do kuchyně a koupelny, koupelnu trochu zkulturnit a pak taky pár rolí tapet a nějaké to stropní svídidlo.

Bydlet „sama“ je v mnohém plus i mínus. Je tu hora věcí, se kterými nemám zkušenosti a učím se je nějak postupně zvládat. Zjistila jsem, že když platíš učty, tak to zase tak děsivé není. Jen už nejde ležet v pelíšku do nevím kolika, protože třeba jidlo se samo neudělá.
XD Vypadá to, že spousta budoucích blogů bude o zžívání se s novým stylem života. :D

(3) (Beldaran – Mail – WWW)
Vloženo 12.02.2010, 01:02:04
Při té části „Kája odpočívá s kamarády luky“ jsem si představila, že zíráš na hřbitov XD
A v novém bytě ať se líbí. Vždycky si říkám, jak to musí být krásné bydlet sama, nikdo ti tam nedělá bordel a máš svatý klid. Ale když si představím, ajk jsem strašně šikovná a že by mi třeba vypadli pojistky nebo bych si měla zapnout topení…

(4) (Jitule – Mail – WWW)
Vloženo 23.02.2010, 16:04:09
Ahoj Jejko
Gratuluji k osamostatnění. Určitě to zvládneš, já už bydlím takhle bez rodičů třetí rok a jsem fakt šťastná že jsem tam kde jsem. Jednou za čas za nima jedu, ale moc to nepřeháním. Občas si myslím že mi z toho všeho placení přeskočí, ale nejsem na to sama po celou tu dobu semnou bydlí přítel a tak mi se vším pomáhá. Když jsem v baráku bydlela první 3 měsíce sama tak vyhození pojistek a takové ty věci kolem chodu byly mou noční můrou, ale naštěstí jsem tam dlouho sama nebyla.
A co hafánci???
Ty nemáš Káju doma???

(5) nově v novém (urzu7 – Mail – WWW)
Vloženo 24.02.2010, 20:06:52
Tak tež gratuluju k osamotněni a vlastnimu bytu at se ti daři čim dal lip.
Jojo Rommie tam taky odpočivá jako Kaja.
snad se tam někdy potkame.
jo jo vlastni byteček je hodně dobry ale i časově naročny. jo jo ty aspon umiš vyborně vařit.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat