Zajímavý víkend!


Tento víkend byl, jak Alfa už popsala, velmi zajímavý. Ne, že by se to týkalo mé maličkosti, já byla hodná. Vyráběla jsem si své pódium do školy na chovatelské potřeby a pak plakát proti AIDS. Jedno dítě, to nejmladší, mi pomáhalo a bylo tu dobu taky v pohodě. I když on je hodný skoro pořád.

Já jsem se bohužel některá fakta dozvídala až poté, od někoho jiného, ale i tak mi to přišlo poněkud neuvěřitelné.

Nevím jestli to neberu teď z odstupu času, ale takovýhle blbosti jsem snad nedělala.
Ano říkala jsem,že máma střílela na chatě v Krkonoších kojoty. Dělala jí scény v obchoďáku, že je nejlepší maminečka, že mi koupila lízátko a že mě ještě ten den ještě nezmlátila ani nezavřela do sklepa. Štvala jsem jí s domácí úlohou z matematiky, kde jsem měla spočítat kolik si vezmu prášků za 24 hodin, když je beru po 6-ti hodinových intervalech atd, atd
Ale když mi někdo dal nějakou hru do ruky, například obyčejné karty, dokázala jsem, aby o mě rodiče třeba 2 hodiny nevěděli.

Tedy nejvíc mě to zarazilo s těmi koly. Kdybych si asi kupovala kolo, tak bych si vzala takové, aby mi vyhovovalo, ale jestli mám jet jen na projížďku, tak je mi úplně jedno jaké je. Hlavně aby brzdilo a jelo. Dát totiž nahoru sedlo je otázka minuty.
V tomto nevidím žádný problém. Nebo jo?

Komentáře

(1) Co nás nezabije, to nás posílí! (Trackback: ZAPÍCHNUTÝ VIDLE – Mail – WWW)
Vloženo 17.05.2004, 12:20:16
Je to sice s podivem, ale víkend jsme přežili. Pondělní ráno nás přivítalo zimou, odporným počasím, tichem a klidem. Tato dvě slova – ticho a klid – po tomto víkendu nabyly velmi zvláštních rozměrů – vyslovujeme je s posvátnou úctou a situaci se snažíme náležitě si vychutnat. I Jejka se zamyslela nad uplynulými dvěma dny a něco málo o tom napsala. A já, než mne zcela pohltí stařecká demence a senilita, doplním ještě něco málo k jejímu příspěvku: Jejka je velká holka a už tolik nezlobí. Ale to pochopitelně neznamená, že k jejímu chování nemám určité výhrady – ale to ostatně bude mít ona k chování mému také, proto se v tom raději nebudu moc vrtat. Rozepisuje se, že snad ve svém pubertálním období nedělala takovéhle věci – no, konkrétně tohle ne, ale i tak byla mnohdy na pár facek a několikrát se intenzivně pokoušela o můj kolaps. Ale jsem narozená ve znamení Býka a ti, jak známo, docela vydrží. Navíc když mým patronem dle čínského horoskopu je Drak. A Drak s Býkem – toť vražedná kombinace. Hlavně, když se člověk narozený pod záštitou těchto živočichů opravdu rozzuří. Nebývá to sice tak často, ale když ta situace nastane, je docela mela. Jejka zavzpomínala na jednu početní úlohu, kterou měla řešit tuším že ve třetí třídě. Bylo krásné květnové odpoledne, úkol dělala u otevřeného okna v kuchyni našeho panelákového bytu, který je v šestém patře.

(2) :) (Silvestr – Mail – WWW)
Vloženo 17.05.2004, 12:38:36
Problém je vždycky tam, kde někdo problém hledá.
Nikdy nevíš, co se komu honí v hlavě a jak se mu (jim) zrovna srovná šedá kůra mozková.
Ale nesmíš taky zapomínat, že někdy působí na človíčka okolní vliv. Třeba úplněk, erupce na slunci, magnetické bouře, geopatogení zóny, někdy vadí, že svítí sluníčko, někdy že zase nesvítí a takhle bych mohl pokračovat dále. Je toho hodně. No a tak proto jsme každej človíček jedinečnej jedinec, který má své mouchy a nálady. :)

(3) no, a co teprve, (Alfa – Mail – WWW)
Vloženo 17.05.2004, 12:43:38
když pak na některé jedince mimo slunečních erupcí působí ještě jejich vlastní erekce. To je teprve nářez!

(4) Jo, jo, (Silvestr – Mail – WWW)
Vloženo 18.05.2004, 09:11:20
a což teprve cizí, to je pak hukot. :)

(5) No jasně, (Alfa – Mail – WWW)
Vloženo 18.05.2004, 09:16:08
že ne moje!

(6) (jejka – Mail – WWW)
Vloženo 29.05.2004, 18:45:29
Tak za tem příklad se omlouvám. Tehdá byla silná erubce s celým světem.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat