Z 2010 do 2011

Rok 2010 odešel a nastoupil rok nový, s 11 na konci.
Pár lidí říká, že to bude rok špatný. Větší skupina tvrdí, že to bude rok plný změn a dobrých věcí.

V roce 2010 se lidé snažili dodělat resty a ukončit spousty věcí. V roce 2011 bude spousta věcí začínat. Jestli to má něco společného s hvězdami, karty, runy, numerikou letopočtu… kdo ví.
Já doufám, že rok 2011 bude opravdu lepší, než rok starý.
Kdybych to měla zvážit, nebyl to dobrý rok. Stalo se spoustu dobrých věcí, ale dost věcí špatných, které mi natolik daly zabrat, že jsem se obrátila na radu terapeuta. Nyní už jsem zase relativně v pohodě a zase se začínám bavit a veselit a některé věci prostě neřešit. Říci „ne, to není moje starost“ je pro mě stále těžké, ale vyřešit vše – prostě není v mých silách.
Loni jsem také potkala patru lidí – především holek, které jsou naprosto úžasné osůbky. Zažila jsem s nimi nádherný výlet do Polska a víc jsem si užila společnost kamarádek, než krakovský hudební festival. Spousty krásných srazů, pokeců, nápadů, natáčení videoklipu, kde jsem se také pobavila. Nakonec výlet (+koncert) do Barcelony. Žel, tady už vztahy trochu pokulhávají, ale doufám, že to přejde. A i když to nebude jako dřív, posune se to někam dál a bude to více kvalitní.

(1) (Jitule – Mail – WWW)
Vloženo 26.01.2011, 17:00:33
Doufám, že tento rok bude opravdu lepší, ale zatím to tak prostě nevypadá. Loňský rok byl peklo a jsem ráda, že už je za námi

(2) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 27.01.2011, 20:15:07
Já jsem ho taky měla „veselé“. Letos se zatím trochu vede.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat