Vylejvání srdíčka

Každý, anebo většina z nás by na své práci či škole určitě změnila pár věcí. Ať už jde o nepříjemnou kolegyni, vyčůraného spolužáka, nadřízeného co chce jen čistý stůl, aniž by se něco extra muselo řešit. Je toho hodně co by někdo toužil změnit a nějak se mu to nevede.
Spolužák s vámi do té třídy stejně bude chodit a na šéfa či kolegyni si moc vyskakovat nejde. Není to tak dávno, kdy mi bylo v práci opravdu ouvej. Práce se mi tu trochu nakupila (i když trochu mojí vinou), byla jsem unavená a zkrátka mi celý den nějak nesedl. Kombinace všech „bebíček“ nakonec způsobila, že jsem v práci seděla se slzičkami.
V tu chvilku se ve mně něco zlomilo. Tohle prostě musí přestat. S přáteli se již stýkám minimálně a na bujnější oslavě jsem nebyla ani nepamatuji. Vždy jsem totiž unavená po práci anebo nemůžu, protože musím další den vstávat a do té práce jít. Mám pocit, že mi moje práce zhltla většinu času a i mého soukromého života. A to prostě musí přestat.
Chci sice mít nějakou kariéru, ale tu mi očividně nepokvete nic. Tohle místo je tak trochu už prorostlé plevelem. A když mé okolí nic změnit nechce, já sama to nemůžu udělat.
Rozhodla jsem se pro „novou“ pracovní morálku. V práci si práci rozvrhnu tak, že nebudu čekat na klid, večer a jiné příznivé podmínky, ale bude se pracovat i v binci. Tím bych 90% práce měla stihnout s přehledem za den a večer – to, že jsem noční ostraha – na to už kašlu. Zase takový zlatý důl to není a já se nenechám zhuntovat. Po zavření objektu si nařídím budíka a nechci vědět o světě.
Zároveň se taky budu víc starat o sebe. Víc relaxovat, víc chodit na střelnici – protože i to je relaxace, kterou velmi potřebuji a udělat si víc času na sebe a přátele.
Postupně taky budu hledat jinou práci. Ani si nedovedu představit, že bych pracovala opravdu jen 8 hodin pondělí až pátek. Pravidelný režim, nějaká práce v kanclu, kde bych měla kontakt s lidmi a přitom se nestrhla překládáním palet nějakého zboží.
Musela bych se naučit chodit do práce ve všední dny… ale věděla bych, že každý víkend mám volno, a když budu chtít, mohla bych si vzít i 14dní dovolené a nemít špatný pocit.
Chci taky na vysokou školu. Již se připravuji na přijímačky. Musím si nějak rozvrhnout čas, jak to vše stihnout a přitom být v klidu. Začnu meditovat a hledat živobytí někde jinde.

(1) (Jitule – Mail – WWW)
Vloženo 01.10.2009, 09:17:27
Jejko přeji ti, aby vše co jsi napsala, že hodláš změnit, se povedlo a byla jsi nad míru spokojená.

(2) (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 02.10.2009, 15:25:44
Stejně jako Jitule ti přeju, aby se ti poštěstilo změnit vše ke spokojenosti. Chápu, že to tam u vás není žádný med, a pokud ostatní nejsou smírní k žádné změně k lepšímu, je to ještě horší. Navíc, když jsi tam prakticky od nevidím do nevidím – opravdu tě obdivuju, že sis na to zvykla, protože já osobně bych tohle asi nezvládala…
Přeju ti, aby se ti podařilo vše zařídit tak, abys měla čas rovným dílem i na odpočinek, relaxaci a přátele, a aby se ti poštěstilo najít nějaké fajnové zaměstnání, pokud možno v pěkné kanceláři, obklopená příjemnými spolupracovníky, kteří nebudou jen kolegy, ale také přáteli.

(3) Děkuji (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 02.10.2009, 22:06:21
Holky – uvidíme. Mám vymyšlených pár cest,jen musím trochu pozjišťovat, jak moc schůdné ty cestu budou.

(4) (urzu7 – Mail – WWW)
Vloženo 05.10.2009, 10:42:40
Stejne jako holky ti přeju at se ti všechno cos psala splni přeju ti pěkně prosluněnou kancelař na 8 hodin bez všech otravu a s klidem na studovani vysoké.

Jojo nočni jsou sice otrava ale zas jak posledni dobou zjištuju jsou mnohem klidnějši než pracovni dny plné shonu.

A hlavně vic relaxu na střelnici což
jen zvyši možnost tě tam nahodou potkat
a okouknout tvé nové brejličky :-) ;-)

(5) Po case… (Vis – Mail – WWW)
Vloženo 05.10.2009, 14:54:48
…jsem nahledl opet na Tve stranky. Gratuluji. Nevim, zda k tomu prispely
Tve nove bryle, ale dospivas. Zas nekdy mozna ahoj.

(6) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 10.10.2009, 19:24:11
XD spíš stárnu XD

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat