Vodní deník III.

Ve středu jsme celý tým zůstali v táboře a čekali jestli se umoudří počasí. Den docela vyšel a mě se povedlo usušit všechno oblečení a dokonce jsem se i já na chvilku plácla na sluníčko. Bylo docela příjemné se po dvou prvních chladných dnech prohřívat na louce.
Ve čtvrtek se opět vyrazilo za mírného mrholení. Naštěstí to po krátkých výhružkách přešlo. Puchejř vylez a svítil. To bylo fajn. Nikdo si nestěžoval a tak se jelo krásnou krajinou. Opravdu to stálo za to. Plulo se v údolím a kolem nás byly lesnaté kopce. Celé to byla taková krásná idylka.
Kolem páté, asi tak nějak odpoledne, hlavní zadák zavelel, že by bylo vhodné se podívat po kempu. Prý podle plánu byl jeden nějaké tři kiláčky před námi. Tři kiláky a kemp nikde, další tři a stále nic. Takhle jsem ujeli asi dalších 12 kiláků a hledali imaginární kemp.
Nakonec jsme vytáhli čluny na malou mýtinku a já se šla zeptat majitele českoasijské restaurace (kterému mýtinka říkala pane), zda tam můžeme přespat. Po (naštěstí) souhlasu se postavil tábor a šlo s do té milé českoasijské restaurace povečeřet. Musím říct, že jsem si na té číně opravdu pochutnala.
Někteří stateční se šli po večeři podívat na blízkou zříceninu. Jiní, už ne tak stateční, zůstali v restauraci a debatovali o plánu na další den a později i o kravinách.
Pro mě nejhezčí zážitek z celého dne se stal asi kolem 2 ráno, kdy jsem si musela odskočit. (Tedy to zní divně…) Naše stanoviště bylo v údolí odklopeno kopci. Tudíž tam bylo minimum světla z paneláků apod. Obloha byla bez mráčku a na ní zářilo tisíce hvězd. Pro někoho z Prahy je to takový malý zázrak. V Praze jste rádi za 20 hvězdiček a tam jich měli plnou oblohu.

(1) (malé kotě – Mail – WWW)
Vloženo 29.08.2007, 08:06:35
To zní moc hezky… :) Umím si představit, jak to hvězdnatý noční nebe muselo být krásný… :)

(2) (Laguna – Mail – WWW)
Vloženo 29.08.2007, 09:25:05
Jejko máš pravdu je to fakt nádhera, když jezdím na Šumavu a podívám se tam v noci na oblohu stojím a vychutnávám si tu krásu, kterou v tý pitomý Praze tak obdivovat nejde. Mám to tam moooc ráda, jak píšeš louky, kopce se spoustou stomů, jé úplně to vidím :-))

(3) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 31.08.2007, 09:55:42
Bylo to opravdu krásný. Pak jsem druhý den ležela u táboráku a čučela na nebe. Zkrátka jsem si užvala volna a přírody.

Komentáře

1 | Alfa | 11. 6. 2012 Po 22:06

tedy ty jedeš… ale dobrý je to tu :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat