Válka s technikou?

Celý večer jsem se rozčilovala nad jedním DVD, kde byl uložen můj oblíbený seriál s takovou příponou, kterou můj Player odmítal přehrát. Nakonec jsem to nevydržela a na rady kamarádek jsem stáhla ze Slunečnice balík kodeků. Hezky jsem si ho uložila do přihrádky, spustila si DVD a ono nic. Nadávala jsem, prosila, podplácela pc, aby mi to spustil, ale on mi zarytě ukazoval ikonku, že nepřehraje, že kodek nezná. Nakonec jsem to vzdala já. Prostě se nebudu koukat.

Samo, že mi to nedalo a druhý den už jsem zase lezla v pc a hledala chybu. Chybu jsem našla poměrně rychle, odstranila ji, spustila DVD (hrálo) a asi 15 minut jsem mlátila hlavou o stůl.

PC za chybu nemohlo. Ze Slunečnice jsem stahovala kolem 4 ráno a tak ten svůj úlet budu připisovat únavě. Sice jsem si stáhla balík kodeků, sice jsem si ho pěkně uložila, ale jaksi mě v ty 4 ráno nenapadlo, že bych to taky mohla nainstalovat.
No co…to se stává i v lepších rodinách.

(1) Tak přece to šlo… (malé kotě – Mail – WWW)
Vloženo 15.08.2007, 08:41:53
A to jsme si pořád lámaly hlavu nad tím, proč to nejde… XDDD No, důležitý je, žes na to přišla. V ty čtyři ráno, to se dá omluvit a pochopit, přecejenom, málo kdo je ve čtyři ráno ještě „živej“… XD

(2) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 15.08.2007, 09:39:34
No… šlo…pak. Ale mě to v ty 4 ráno fakt nenapadlo. Nějaká instalace mi byla putna :))
Ale pak jsem statečně nadávala sama sobě. Bylo to docela zábavný.

(3) (Lukk – Mail – WWW)
Vloženo 15.08.2007, 20:57:50
Opravdu jen ten brzký čas tě omlouvá, jinak bych musel napsat že si taková ta světlovlasá holka. (možná že jo ale to já nevím)

(4) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 15.08.2007, 21:06:56
Lukk: Nejsem blondýnka, ale když jsem našla tu „chybu“, přemýšlala jsem o tom.

(5) (Momoko-chan – Mail – WWW)
Vloženo 15.08.2007, 21:17:34
Mám podobný případ…Přes telku jsem si na dvd nahrála oněch 12 dílů Jigoku shoujo,co zatím na Animaxu běželo,když jsem uzavřela první dvd a chtěla ho zkusit na compu,copak se stalo?Nic…BSplayer dvd vůbec nevnímá a Windows media player se po pár vteřinách vypíná…A jak se znám,tak než abych to nějak spravila,to ten počítač spíš vyhodím z okna…Trpělivost mám v minusových hodnotách.

(6) (Beldaran – Mail – WWW)
Vloženo 16.08.2007, 00:36:38
To nic není. To já si i v normálních hodinách na všechno volám bratra, protože stahování a co teprve instalování není moje parketa. To jsem si takhle jednou stáhla Photoshop a po dvou hodinách klikání všude na všechno jsem to vzdala. Taky jsem jednou smazala školní projekt. Eh, už dost sladkého vzpomínání XDD

(7) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 18.08.2007, 10:26:08
No.. je fakt, že já zatím celý srpen slušně perlím. Chci na noťasu vypálit DVD a divím se proč to nejde. Aha…já vlasně nemám mechaniku na vypalování DVD. Je strašný, jak to už dneska bere člověk jako naprostou samozdřejmost. :)
Bel, Momo: vyhlásíme jim společnou válku :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat