UDÁLOSTI POSLEDNÍCH "DNŮ"

Tak jsem zase tu.
Docela mě mrzí, že jsem nějak nestíhala. Přes týden ve škole a o víkendech v práci, kde sice mám PC, ale mám zakázáno na něj šmatlat. Musím tedy napsat kolik věcí se za těch „pár“ dnů událo.
Bod 1
Začala jsem chodit do posilovny. Ze začátku to byla docela makačka. Teď mi to už nevadí. Bohužel jsem vydržela jenom měsíc, protože jsem nějak nestíhala školu a ta je mi momentálně přednější. Už jsem vše dohnala a tak zase začnu makat.
Bod 2
Taky jsem se zlepšila ve škole. Odevzdala jsem všechny práce. Zlepšila jsem si trochu známky – hlavně matiku, která byla katastrofální. Momentálně je škole v klidu a tak budu mít čas na net a sebe.
Bod 3
Nechala jsem si zastřihnou konečky. Asi tak, bajvoko o 20 cm. Je to docela zajímavá změna. Jen si musím zvyknout. Dlouhé vlasy jsem měly dobrých 14 let.
Bod 4
Už nemáme 11 vlků, ale jen 4 vlčata a Terku. Prcíčka chci stále, jem mi to ukecávání moc nejde. Tak snad se mu dostane dobrý domov jinde.

Poslední událost se mi píše těžce, protože není nijak veselá. Naše kočička Kuba už není mezi náma. Umřela nám na rakovinu.

Komentáře

(1) (Samuraj – Mail – WWW)
Vloženo 29.11.2004, 14:10:25
koukam ze se nenudis.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat