This is - DOVOLENÁ

Escape
Time to escape, the clutches of a name, No this is not a game, It's just a new beginning. I don't believe in fate, but the bottom line. It's time to pay. You know you've got it coming. This is war!

Toto je úvodní písnička nového alba skupiny 30 Seconds To Mars s názvem, This Is War (Tohle je válka), kterou vede Jared Leto (zpěv, kytara, textař a spousta dalšího), jeho bratr Shannon Leto (bicí) a Tomo Milicevic (kytara, housle, varhany). Album This Is War je třetí album, bylo vydáno v roce 2009 a má obrovský úspěch.
Bla bla bla…
Recenzi této skupiny si nechám asi někdy příště.
Tato skupina a její tvorba mě docela ovlivnila. I když jsem je znala od slyšení, nedávala jsem tomu velkou pozornost, dokud mi kamarádka Momoko neukázala jeden klip. Od té doby je poslouchám.
Opět díky Momoko a jejímu lození po netu, jsem v březnu navštívila jejich koncert v Praze, kde jsem jim nechtěně propadla. Teď patřím do jejich kultu, který zpěvák rád označuje jako rodinu. Což je milé a vlastně i pravdivé, protože bez fanoušků není show.
Seznámila jsem se s dalšími fan a najednou jedu na pár dní do Polského Krakowa na jejich koncert. A jelikož hned druhý den hraje další dobrá skupina (Muse – i když poslední album je takové…), tak se tam trochu zdržíme. Hurá do stanů.
Sláva alternativní rockové muzice. :D
Cestou budu psát a pak se s vámi podělím o pár nadšených písmenek.

(1) (herbi – Mail – WWW)
Vloženo 19.08.2010, 12:20:12
Užij si to tam. ;)
Obdivuju vás, že navštěvujete takové akce – mě by ani nehlo se někde mačkat se stovkami lidí. :D

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat