Spisovatel asi nebudu

Nevím kolikrát jsem se již ospravedlňovala, když jsem delší dobu nenapsala ani řádek. Opět se mi tu udělala měsíční propast, kdy mi veškeré psaní zmizelo kamsi za hranice vesmíru. Nu což. Stalo se.
Já, jako Jejka jsem si chodila pouze do práce a tak, kdežto moje alter ego (lidé, kteří jsou zasvěceni, ví o co jde :)) připravovalo jednu akci, která se konala na konci července a počátku srpna. Je to akce pořádaná mladými lidmi jen tak, pro zábavu.
Takže jsem toho času moc neměla. A když jsem neřešila práci a jiné pracovní starosti, musela jsem se trochu postarat o domácnost a plánovat co to vlastně na té akci budu provádět.
Červenec byl pro mě dosti náročný měsíc. Jak tedy pracovně, tak i soukromě. Díky organizaci oné akce jsem se několikrát pohádala s přítelem, který tam také měl nějaké svoje akce. Mrzelo mě, když jsem mu po několikáté řekla, že je třeba napsat to a ono a zařídit to a tamto. Když děláte akci, kde se čeká návštěvnost cca 1500 lidí, opravdu to chce udělat přípravu a ne 10 dní před akci nemít skoro nic.
Každopádně konec července se stal i koncem vztahu mezi námi.
Tak si říkám, že každý konec znamená i začátek něčeho nového a třeba i lepšího, protože občas se člověk ze svých chyb poučí a v dalším se jim třeba i vyhne.
Každopádně jsem zase po měsíci zpátky a s novými zážitky, přáteli a cíly. Snad se poštěstí a s trochou snahy se i něco povede.
Děkuji všem za podporu a pomoc.

(1) (Momoko – Mail – WWW)
Vloženo 11.08.2009, 21:43:26
Jak sama říkáš, konec něčeho je i začátek něčeho nového… Třeba nám všem právě začíná úplně nové a lepší období… :o)

(2) (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 12.08.2009, 08:30:52
Na jednu stranu je mi líto, že to tak dopadlo, ale myslím, že to tak bude daleko lepší, než se pořád štěkat a trápit…

Tak snad jste si tu akci pěkně užili a budou další takové – ne-li lepší.

(3) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 12.08.2009, 09:37:54
No – kdyby on udělal to, co jsem mu řekla, že je třeba udělat dva měsíce před akci, bylo by to asi v relativním klidu.
Bohužel se mi jako opora moc nepředstavil a tak to dopadlo jak dopadlo.

(4) Zadny neni (Vis – Mail – WWW)
Vloženo 17.08.2009, 18:50:41
Vidim, ze prozivas zmeny. Lepsi? Urcite, protoze nabyvas zkusenosti. Preji ti, abys nedospela do meho stadia = kdyz oni potrebuji, mas milion pratel. Kdyz ty, ani jednoho. Ja tak ziju, takze me nemuze nic prekvapit. A je mi fajn. Oni se tomu vsichni divi…jak a co a proc…bla bla…tak jim odpovim porekadlem jednoho meho znameho ( cirou nahodou z CR): Vyrabeji cigarety a divi se,ze lidi kouri. Vyrabeji chlast a divi se, ze lidi chlastaji. Vyrabeji zbrane a divi se, ze se lidi zabijeji. Muze mi, prosim, nekdo rict, co je tady k diveni. Mozna to pochopis, co jsem ti chtel rict. A pokud ne, nebylo to negativum ale pozitivum. Lepsi na to prijit driv nez pozdeji, to mi ver, protoze to znam z praxe. Ahoj.

(5) (urzu7 – Mail – WWW)
Vloženo 18.08.2009, 20:48:00
Tak konec něčeho je vždycky žačátkem něčeho nového.
Ale tvoje přednašky byly jako vždy velmi pěkný i ty neplanované moc diky

(6) (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 25.08.2009, 18:56:58
Vis – Jo, takhle se ke mě lidi chovali taky. Nejlepší je se na ně vykašlat, nemám sice moc přátel, ale o to míň těch, co si na mě zas a znova vzpomínaj jen ve chvíli, kdy se jim hodím a jinak po mě ani neštěknou. A jsem spokojená…

Jejka – Nespolehlivej člověk je prostě nepoužitelnej – o to hůř, je-li to partner. Takže tvoje rozhodnutí naprosto chápu. Jaká budoucnost by z toho mohla koukat, když mu nemůžeš svěřit ani podobné pro běžný život celkem nepodstatné věci…

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat