Slavík III.

Dozkušují se drobnosti a pomalu se to vše chystá začít. Sedím vedle krabice s výsledky. Je mi jedno jak to dopadne. Chleba levnější nebude. Stejnak předpokládám, že to bude stejné jako loni a nebo hodně podobné.
Otevírá se divadlo a jsou vpuštěni lidé s pozvánkou, novináři s pozvánkou, fotografové a televize s pozvánkou. Dalo by se říci, že „normální“ lidé nemají trochu nárok na tuto komedii.
Langerová je tu jako blondýnka v … čemsi bílém. Nějaká pokladna mi tu hlásí, že je v ohrožení. Jenže je tu problém, že nám nikdy nikdo nedal kód na její odblokování. Nedá se svítit. Já to zvládám v pohodě, ale jiní s tím mají trochu problém. Nerové vypětí je na nich silně znát. Hold na to nemají buňky. Spíš ten jeden. Začínám se i bát o jeho zdraví. Na jeho znavený dotaz, jestli se nebudu koukat, když to před chvilkou začalo… Nevím jak jsem měla odpovědět jinak, ale já po dni práce okolo Slavíka a několika dnech duševní přípravy… Opravdu se na to nemám chuť dívat.
Manageři a lidé co to měli nestarosti více, jsou unavení a mají toho plné kecky. Já jsem sice seděla ve své kancelářičce, která mi leze na nervy ze stálého bince, který ani už nejde uklidit.
Jejda.. našla jsem tu novinářskou kartu a kdosi chce vykopnout dveře pokladny a urvat sirénu, aby byl klid. Nevím, zda je to ideální řešení.
Novinářská karta je nahlášena a s planým poplachem o ohrožení pokladny… Uvidíme. Snad se nebude muset nic demolovat.
Natáčení a přenos zatím probíhají v relativním klidu. Diváci nevidí dění okolo. V telce by mělo jít vše jak po drátkách.
Pokladna s houkáním už ztichla. Snad to vydrží.

(1) (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 13.12.2008, 22:13:22
To je zajímavý náhled do zákulisí – popravdě mě to zajímá mnohem víc než to, co se děje na jevišti, stejně to bude pořád ta samá písnička („Ale tento rok jsem to opravdu nečekal…“)… Koukám, že tam máte veselo.

(2) (Alfa – Mail – WWW)
Vloženo 16.12.2008, 04:46:17
Jo zákulisí… tam to bylo taky docela zajímavé i po skončení onoho úžasného představení… Všude zůstal takovej bordel (nejen na šatnách, ale i v hledišti… v lóžich), že uklízečky nestačily odnášet pytle se svinstvem a sotva to stihly dát jakžtakž do pořádku do nedělního normálního představení pro normální lidi.

(3) (urzu7 – Mail – WWW)
Vloženo 18.12.2008, 11:51:46
ano škoda že v televizi nejde vidět ta hromada prace a starosti a co takový
natačeni zaměstná lidi a malem je přivede i do blazince

(4) (Jitule – Mail – WWW)
Vloženo 23.12.2008, 18:53:46
ty jo tahle část slavíka je hodně zajímavá než ta televizní

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat