Rozhodnutí

Nedávno jsem prošla větší blogerskou krizí, kterou jsem již, doufám, vyřešila. Jejkablog brzy oslaví své šesté založeniny a tak se mi nedivte, že k těmto stránkám mám větší (a trochu jiný) citový vztah.
Krize spočívala v tom, že již nejsem ta neznámá Jejka, co sem psala. Ono se jinak píše, když vás lidi neznají a jinak, když ví kdo jste, vaše pravé jméno, znají vaši podobu a další. Snažila jsem se Jejku zamaskovat pod jinou přezdívku. Nakonec to skončilo tak, že Jejka jsem stále. Ani snad jinak být oslovována nemůžu. Jejka se s mou osobou táhne už pěknou řádku let. Myslím, že to bude něco kolem 18 let, kdy jsem byla prvně „Jejkou“ oslovena. Ale co s mou novou přezdívkou, ke které jsem si vytvořila také vztah a vlastní osobu. Sama tvrdím, že moje druhé jméno „Shinobi“ je jméno mého alter ega. Jejka jsem já, já pracujicí, já blogující, prostě já. Shinobi je jakási tak trochu moje duše, která je trochu ráznější. Je také součástí mne. Přecijen se povaha člověka neustále rozvíjí a utváří. Já jsem od ukončení střední prošla velkou změnou.
Nedavno jsem zvažovala, že činnost na j.bloguje ukončím. Nechce se mi sem psát to, co se mi děje a neděje, trápení a radosti, když jsem věděla, že si mě čtenáři spojí s osobou, co znají. Před pár lety jsem si založila blog pro Shinobi, který budu sice i nadále využívat, ale třetí blog, ve které jsem chtěla pokračovat ve svém osobním internetovém denníku – ten jsem zrušila. Chtěla jsem tam psát, ale psaní mých kroků patří na tento blog a ne jinam.
Musím se tedy smířit se svoji pošramocenou anonymitou, brát čtenáře trochu jinak a prostě psát.

(1) No jo, (Alfa – Mail – WWW)
Vloženo 06.03.2010, 19:34:23
tak jsme na tom stejně… já mám sice trošku přichcíplé Bahno a druhý blog maličko syrovější a ukňouranější, ale… Bahno je bahno, to jsem JÁ… Chápu a držím palce, ať se daří. A když někdo zneužije to, co tady píšeš, jeho chyba.

(2) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 06.03.2010, 19:42:06
No.. Já ho seřvu a Shinobi mu ukousne prdel :D

(3) (urzu7 – Mail – WWW)
Vloženo 07.03.2010, 17:08:38
To je dobře že ho nerušiš.
ja tě moc rad čtu jsi jednim s mých
vzoru co se psani tyká.
takže zrušeny tvého hodně dobrého blogu by byla velká škoda.

P.S.to jsi pamatuju když jsi mně seznamila s blogem Shinobi a ja vas považoval za dvě spisovatelky :-)).

Jak řikaš kdy si sem si taky založil druhy blog na "" osobni stižnostiL"" ale dlouho nevydržel ani zněna přezdivky mi stejně jako tobě nevyšla, tys mně poznala okamžitě.

(4) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 11.03.2010, 11:41:01
že jsem vás seznámila občas lituji

(5) (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 12.03.2010, 20:54:54
Osobně jsem ráda, že až na jednoho člověka z mého okolí na můj web nikdo neleze. Sice si tam nepíšu o takových bolístkách/blbostech, o kterých bych nemluvila i normálně, ale přece jenom se pod rouškou anonymity cítím bezpečněji. Myslím, že až tam za vámi jednou přijedu, nebude to jiné. :) Pokud se tedy k té stránce nedostane, kdo nemá.

Jinak se drž. Počítám, že při takto dlouhé dráze bloggerky přijde takových krizí víc. Já už měla těch blogů a stránek. 2 weby a minimálně 3 blogy. Z toho přežila jedna stránka – taková syntéza všech předchozích – a ta doufám vydrží, i když občas si taky říkám, proč to sakra ještě dělám, jak dlouho v tom hodlám pokračovat a že bych s tím měla asi praštit…

Budu držet palce tedy, ať tu s náma vydržíš ještě minimálně dalších 6 let. :)

(6) Myslim (G – Mail – WWW)
Vloženo 14.08.2010, 19:56:28
ze osobne te zna pouze par lidi, netrapil bych se proto. A pokud vystupujes verejne – tedy sve clanky – uvadis na netu, drive nebo pozdeji to nekomu dojde, nebo te zna a zneuzije toho ( rekne to ostatnim, kteri to jeste nevedi) a nebo proste udelas chybu. Nejsi FBI Jejko.
A uz vubec bych se tim netrapil, protoze tvuj blog je tvuj a o tobe, je vtipny(casto) ale pravdivy( vzdy) – proste ze zivota takoveho jaky je. Byl bych na nej hrdy byt tebou. 
G

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat