Pšík – pracovní alergie

Začínám pociťovat další z pracovních alergií. Bytostně jsem začala nenávidět jakékoliv zvonění. Od doby, kdy mám denně kolem 50 – 100 telefonů a jiných bzučivých žádostí o vstup do budovy … opravdu mi z toho cukají nervy. Když se toto smíchá ještě s lehkou ponorkou a zpívajícím manažerem, který naprosto postrádá rytmus, je to docela náročný den v práci. Opravdu je známo, že ke své práci mám docela vlažný vztah.
Když mi nedávno volala paní, která mi stříhá pejsky s dotazem, zda bych věděla o někom, kdo má rád zvířátka a má trochu zkušenosti – protože jedna veterina hledá sestřičku, která ani nemusí mít školu, bylo to pro mě docela dilema. Ta práce by mě i přes vše okolo bavila. Nejdřív jsem se pokusila zavolat kamarádce, která mě již měsíc statečně ignoruje a o této pracovní možnosti ji říct. Přeci jen – ona na to nějakou školu již má. jenže jsems e nedovolala. Já jako aranžérka vím jen to, co jsem si se zvířátky zažila sama.
Opravdu silně uvažuji, že bych vypadla z tohoto psychicky zřírajícího prostředí. Jsem tu 3 roky a nějak zjišťuji, že tohle bych asi dalších několik let nemohla dělat. Tedy – mohla s podmínkou nějakého psychického nabíjení. Když je práce divná a divné je i prostředí, kde pracujete, převezmete na sebe jeho energii a pak to taky tak dopadne.
Nevíte jak bych tu s láskou vymalovala, vyhodila některé věci a udělala ten kutloch trochu kulturním místem k pracování. Myslím, že polorozpadlé křeslo, vytahaný koberec a špinavé zdi nejsou tím spojením krásného místa k práci. Zde si musím o Zenu, Feng-Shuej či amerivkého kancelářského systému jen zdát. I když sebelíp uklidím, stále to není ono.
Tak doufám, že se zase nějak nabiju na střelnici, s přáteli anebo nějakým záhadným způsobem.
Jdu se modlit v zázrak, že se najdou prachy a předělá se kancl.

(1) (loar – Mail – WWW)
Vloženo 25.09.2009, 17:02:05
Zpívající manažer mimo rytmus? Au, to teda nezávidím…

(2) (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 26.09.2009, 09:29:20
Máš to tam holt těžký, a z toho, co jsem slyšela i četla, je to tam u vás tak trochu peklíčko.
No, každopádně, pokud máš pocit, že by tě dělat sestřičku na veterině bavilo, možná bys to měla vzít. Vím, že se mi to snadno říká, ale třeba takovou příležitost už nedostaneš a pak toho budeš litovat, když tam u vás nejsi spokojená.
Každopádně přeju šťastnou ruku při rozhodování.

(3) (Jitule – Mail – WWW)
Vloženo 30.09.2009, 15:09:33
Souhlasím s Neko. Když máš takovou možnost a jak si pamatuji tak jsi měla vždycky zvířátka ráda, tak proč ne?
S těma telefonama mi to povídej. Jelikož dělám na call centru tak jich máme denně cca kolem 130 na hlavu. Opravdu na paličku :-)
Ale zase je tady fajn kolektiv. Jenže mám tento týden horečku a rýmičku takže jsem na každé zazvonění nevrlá. Jedinou útěchou mi je, že jezdím do práce autem. Jinak bych to asi moc dlouho nevydržela

(4) (urzu7 – Mail – WWW)
Vloženo 05.10.2009, 10:34:47
Taky se přidam třeba by ti jako zviřeci sestřičce bylo lip ale zaleži jen na tobě.

Zpívající manažer mimo rytmus.
to dokaže hodně rozhodit a otravit den.

Uvidiš třeba tenhle rok se dočkaš a v novy kancelaři s novym vybavenim se bude pak dělat mnohem lip .

A už se tešim až te zas jednou potkam
na střelnici maš pravdu jeden si tam odpočine a nabije novou energii

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat