Práce a zase práce

Dokonce jsem i začala uvažovat o další nové rubrice. Mám tu O: Já, O: Zvíře … (no… O: Zvíře jsem už dlouho nepoužívala, ale to jindy). Jenže poslední dobou píšu i o své milované práci. Do školy už nechodím a tak nemohu pomlouvat učitele a stěžovat si, jak žák v poslední lavici namaloval přes polovinu stolu „Gandža beer“ a jiné podobné recepty s použitím krásné dekorativní květeny. Tak proč nemít životní rubiku O: Práce. Jsem tu stejně skoro pečená – vařená – smažená.

Alespoň bych si měla kam vylejvat své srdíčko a nervy. Nedávno jsem totiž mluvila s IT naší firmy. A není tedy tajemstvím, že jsem se lehce rozzuřila. Obdržení infornace, že přiveze dva !NOVÉ! pc mě dostalo. Jeden je pro moji šéfku. To chápu – to je hroznej stroj. Tak jsem se těšila, že bude i moje maličkost uspokojena novou, nezasekávající se starou rachotinou. Jen mě udivilo, že veze i dva LCD monitory. Můj pc monitorek LCD má.

Takže moje vypínací věc zůstane stále, šéfka dostane novej pc a novej monitor a někam neznámo kam (zase začínám vidět rudě) se dá třetí počítač, který bude nový, rychlý, nebude se sekat … s LCD monitorem 22“. Kde bude nevím, ale zuřím.
Kancl je malej, po zemi leze labyrint kabelů (ze kterých docela dost elektrikářů šílí).
Hlavně, že se tu ochraňuje rozpadlé křeslo barvy dětského průjmu a stěny … barva mi připomíná lososa, který před týdnem zdechnul.
Prostě a jednoduše mi ten kanl točí. Já sedím v rohu stolu u pc, šéfka na druhém rohu u pc, jeden manager v té křeslo-zrůdnosti a další je rozcapenej na gauči.
U tiskárny se choulí 6 krabic papíru, gymnastický míč, nike taška, smradlavej cigaretovej koš. Z poličky, kde jsou šanony, se udělal věšák. To znamená, že se jistý šanon (většinou několik) vytáhne do půlky a odloží se na něj kabát, sako či kravata.
K tomu dodá korunu kolegyně, která je ochotna smíchat vonnou tyčinku, vonný ojel – jiný druh jak tyčinka, lak na vlasy, parfém a cigarety. Do toho spoustu věcí zapatlá dermacolem nebo jiným makeupem. Její vynalézavost je úžasná. Do teď jsem s Alfou nepobrala, jak může být makeup na zrcadle, ledničce, telefonu, mobilu, klávesnici, utěrkách, opěradlech …

Nejsem hnidopich a uklízecí magor, který stále lítá s leštěnkou, ale všeho moc škodí.
Chtěla jsem vám jen popsat a trochu vysvětlit co mě na mojí práci TAK ŽERE.
Takže kdo nechápe? :D

(1) Uuufff (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 30.10.2008, 18:29:17
Páni, musím ti říct, že máš božskou trpělivost, že jsi schopná v takovémhle prostředí pracovat… Ona asi jediná možnost, jak tam uklidit, je opravdu vyhodit to do vzduchu a udělat to všechno úplně odznova… "

Jinak my si tvé stížnosti rádi vyslechnem – třeba tu pak zformujeme odboj za Jejčina práva :))

(2) (Momoko – Mail – WWW)
Vloženo 30.10.2008, 22:59:34
Mas muj hluboky obdiv, ja byt v tve kuzi, tak uz jsem davno na psychiatrii

(3) jajaj (urzu7 – Mail – WWW)
Vloženo 31.10.2008, 21:02:31
muj obdiv také opravdu musiš mit božskou trpělivost.
v ty malý kancelaři jste 4 lidi
to by opravdu chtělo EX… rozšiřeni

(4) (Jitule – Mail – WWW)
Vloženo 03.12.2008, 09:21:48
To tě chápu, z toho všeho by mi ruply nervy už dávno

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat