Periodická lékařská prohlídka

Každý rok musíme v práci odevzdat výpis z rejstříku trestů a lékařskou prohlídku. Lékařskou prohlídku i tak nějak chápu. Přeci jen to sezení v kanclu je namáhavé. A tak by možná člověk jednou za čas měl zajít k lékaři a pokecat.
Já musela jít vyřídit jak lékaře, tak rejstřík trestů. Naštěstí vám výpis udělají na poště a nemusela jsem na úřad (nevím, k čemu ho chtějí. Každý měsíc udělám 3 banky, 4 benzínky a vykradu drogerku. Pár hodin si posedím v chládku a zaměstnavatel se o tom samozřejmě nikdy nedozví).
U doktora to bylo špetku horší. To, že jsem tak hoďku čekala mě nijak nepřekvapilo.
To, že mám lehce poškozený sluch na levém uchu, mě už překvapilo víc. Stála jsem u stolu a lékař cosi šeptal u dveří. Zachytila jsem takové „aššš, atšš, atša“. Vůbec jsem neměla šajna, co na mě lékař hovořil. Jinak slyším dobře. Opravdu.
To, že mám lehce rozmazaný obraz na pravém oku (Víte… Miluji asymetrii), se mi moc nelíbilo. Přečtu to co je kde napsáno, ale že bych to měla extra ostré, se říci už nedá.
Uvidíme za půl roku jak se to bude vyvíjet. Kdyžtak si pořídím luxusní brejličky (nebudeme z toho dělat vědu, ne?).
Na cestu domu, jsem si ještě musela stáhnout kalhoty a dostala jsem veselé pigáro tetanovky. Vzala jsem si potvrzení, že smím stále pracovat a učtenku na 450,–.
Zabalena do mraku frustrace jsem se vydala zaplatit složenky a koupit rohlíky.
Uvědomila jsem si, že jsem dostala injekci a neřekla si o obrázek. Ach jo … Nesmím na to příště zapomenout. Moje frustrace z neobdržení pictíku se prohloubila. V tomto stavu nesmím chodit kolem krámku s pěknými věcmi.
Jenže já jsem šla kolem jednoho krámu s pěknými věcmi. To se stalo pro moji peněženku osudným. Za chvilku mi bylo mnohem lépe a já si odnášela výtist od Eiji Yoshikavy – Taiko.
Mám doma od něj i Musashiho. Je to krasná, ale velice těžká kniha. Má 950 stránek a to už něco váží. Je to dlouhý, ale pěkný samurajský příběh. Jen ji čtu už moc dlouho.
To Alfa – Já vím. Toho Musashiho přečtu. Letos… opravdu.

(1) :) Ahoj (Info – Mail – WWW)
Vloženo 07.11.2008, 09:56:21
Ahoj, jsem tu poprvé, a tak si prohlížím i jiné bločky.Máš velmi zajímavý blog. Zaujala mně i tvá grafická uprava.Moc pěkný.Dost zajímavé články.

(2) Nikdo není dokonalý… (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 07.11.2008, 10:19:42
Za prvé, člověk je od přírody asymetrický… za druhé, stejně nikdo není dokonalý. :) Ženská může být krásná, naprosto zdravá a úžasná…ale třeba jen do doby, než otevře pusu :D Každý má něco, já mám perfektní zdrak, snad ucházející sluch, ale s lecčím na sobě stejně nejsem spokojená od porouchanýho žaludku přes ksichtík, neposednou pleť a vlasy… :D A co ty víš, třeba brýličky nebudou, a jestli budou, třeba ti to bude moc slušet ;)

(3) PS (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 07.11.2008, 10:20:14
PS. Člověk si musí jednou za čas udělat radost… :D

(4) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 07.11.2008, 10:47:49
To… INFO :D
Děkuji. Nějak preferuji, že v jednoduchosti je krasa. Příběhy jsou z mého života. Až budeš mít svůj – rada se k tobě taky mrknu.
To Neko – Ano.. člověk se sic asymetrický, ale já tím pravým okem musím mířit na střelbě :D … alespoň to už mám na co svádět :D
Každý člověk má něco. Moje spolužačka byla velmi krásná … dokavaď se nezačla projevovat.
Popravdě, já mám brýle ráda. líbí se mi jako doplněk. Jen jsem myslela, že si na ně ještě takových 10 – 15 let počkám.

(5) (urzu7 – Mail – WWW)
Vloženo 07.11.2008, 21:34:50
to znam u nas taky chtěji každoročni prohlidku i když u nas se skladá jen z podpisu na povoleni nočnich ^_^.
A i kdybys brejličky dostala tak na tobě budou vypadat jako šperk.
Ja svý brejličky dostal už před 20 lety a dneska se bez nich už neobejdu
a nejspiš jsem už i hluchy aspon to tvrdi ostatní.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat