Opravdu chci hodně?

Dnes ráno jsem zjistila, že jsem opravdu asi hodně náročná osoba. (Uf… Už jsem trochu vychladla a tak to tu nebude tak rozvášněné, jak původně bylo zamýšleno. Jenže jak jsem vychladla – je mi už zase zima. Ach jo.)
Už mi to bylo řečeno jedním klučinou a dneska jsem si to potvrdila sama. Jsem naročná.
ANO, opravu chci, aby se mi běhen práce nestávalo, že mi najednou zhasne monitor a ukáže mi malou, roztomilou tabulku – no signal. Zkoušela jsem kabely, čekala jsem jestli dostane pc rozum, volal IT a jediné co se s tím dá udělat je restart. Takže … pracujete na pc (mám výhodu, že často ukládám já sama automaticky), pc vám totalně vypne monitor a jediné co můžete je pc restartovat. Tím padem já přijdu třeba jen o 5 minut práce. Není to sice co bych nepřežila, ale bylo by docela příjemné tento problém eliminovat (pozn.: hledám velký magnet).
Kdyby se to stávalo opravdu jen tu a tam, neřešila bych to, ale stává se to často a většinou v docela ne úplně vhodnou chvilku.
Je spousta věcí, které bych ráda ve své kancelařičce změnila. Přijímají se tu zaměstnanci a tak by to tu mělo být perspektivní a pěkné. Zatím to tu bylo slíbeno… ale to už je taky pěkně dlouho.
Jejka by brala alespoň to lino a vymalovat… :(

(1) (Desítka pohárů – Mail – WWW)
Vloženo 19.10.2008, 11:22:28
Nj, když se taková závada neřeší, pak je potřeba vytvořit závadu takovou, která řešení vyžaduje:-)

(2) (Alfa – Mail – WWW)
Vloženo 19.10.2008, 11:52:10
Kancelářička??? Tak takový pojmenování tý díry mě ještě nenapadlo…
A co se toho chcípajícího počítadla týká…
Magnet je málo. Lepší je granát.
Vyřešil by se tím nejen počítač, ale i interiér „kancelářičky“…

(3) (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 19.10.2008, 12:26:40
Hele, tak to jsem asi potom náročná taky, když chci, aby věci, co zkrátka fungovat MAJÍ, prostě, jednoduše a bez zbytečných keců FUNGOVALY. Jak říkáš, nejúžasnější jsou momenty, když pracuješ, a ono se to rozhodne, že se to hryzne, zamrzne, zasekne, odpojí či prostě a jednoduše chcípne a ty zktratíš práci, byť by to bylo jen pár minutek… K vzteku, fakt bych přála člověku, který tě s tím pošle do háje, aby ON musel s takovým přístrojem a v takovém prostředí pracovat… >:c

Toho „klučiny“ si nevšímej, je to jeden z těch případů, u kterých je třeba si říct: „Je to jenom chlap…“ Nic proti ostatním chlapům…

(4) (Momoko – Mail – WWW)
Vloženo 19.10.2008, 16:15:50
Jestli ty seš náročná, tak já nevim co jsem…XD
Stát se mi to, co tobě, tak počítač asi letí z okna, já totiž ukládám až na konci…

(5) no jo no (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 20.10.2008, 12:58:52
Desítka pohárů: E..to..a jak jinak se řeší věci. Potřebuji nový fir.tel., protože v něm chrčí a své už má odvolano. Nic… Stále nic… Jejky…On mi upadl a já na něj šlapla :D (ale k tomu jsem se ještě nedostala – zatím jen sním a snažím se zůstat u diplomacie)
Alfa – jop… tu „džuznu“ jsem nazvala tím poetickým zdrobnělým slovem. Možná, že kdyby tam fakt bouchl granat a mohla by se předělat v naší režii … byla by to i kancelářička.
Neko – Ano… miluji momenty kdy se to hryzne, zamrzne, zasekne, odpojí či prostě a jednoduše chcípne a nemusím ani přijít o data, ale vytočí mi to stejnak. PC začínají být náladový jako lidi.
Momoko – ani už nevím, kolikrát by letělo zařízení a vybavení mé kancelaře z okna. A je to lákavé… Mám tam VELKA okna co nejdou otevřít…

(6) (urzu7 – Mail – WWW)
Vloženo 22.10.2008, 00:08:03
a ne jen počitače a mobily
ale i novy vozový park který rad zastavuje
uprostřed jizdy.
jestli mysliš tuhle naročnost tak kdo neni naročný když chce aby to dělalo co má

A lepši než granat je směrová trhavina ^_^

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat