Noční výlet

Kdybych měla zhodnotit minulý rok, asi bych napsala, že byl takový normální, možná lehce lepší. Spousta věcí se povedla, spousta věcí se nepovedla. Potkala jsem několik fajn lidí a několik méně fajn lidí. Rok 2008 měl dobré věci a i ty špatné. Nemůžu si na něj nějak moc stěžovat.
Každopádně se mi závěr moc nepovedl. Trochu mě to vyděsilo a donutilo přehodnotit pár věcí.
29.12. 2008 se asi trochu podepsalo do mého vědomí, i když si z toho večera skoro nic nepamatuji. Akce se vskutku „povedla“.
Vzala jsem hafíky a šla na veterinu. Charlie byl trochu nemocný, došlo jídlo a chtěla jsem koupit sedativa na oslavu Silvestra. Nakoupila, popřála šťastný nový rok a šla domů. Jak jsem se domů dostala se mě už neptejte. To si nepamatuji. Ráno jsem se probrala čistá v pelíšku s bolavou hlavou a bříškem.
Dál už jsou to jen informace, které vím od jiných. Nějak jsem se dostala domů, dala granule a zvířata před dveře bytu. Sestra mě našla v bezvědomí ležet ve výtahu. A myslím, že – z toho co mi bylo řečeno – mi docela zachránila život. Jak jsem spadla, asi jsem se do hlavy uhodila víc než bylo zdrávo. A i u slabých otřesů mozku člověk zvrací. Což je dost nebezpečné, když ležíte na zádech a ještě k tomu v bezvědomí. Sestřička mi téměř profesionálně dala první pomoc a zavolala sanitku. Na Bulovce si mě pak vyzvedla Alfa, Silvestr a sestra přijela s věcmi, kdyby si mě tam chtěli nechat. Nechtěli. Naštěstí to nebylo nijak vážné. Sešlo se pár negativních vlivů, chvilková slabost a já to neustála. Dehydratace a únava s přechozenou chřipkou očividně dobrotu nedělá.
Když jsem se ráno probrala, nechápala jsem. Moje první myšlenka byla ta, že musím do práce. Pak mi začalo být divné, proč mě bolí hlava, proč mám sestry pyžamo …
Pokusila jsem se dát do stavu, ve kterém bych mohla vnímat.
Nakonec na mě vystřelila sestra smršť informací a já jen v ohromení zírala. Je to dost nepříjemná situace. Nepamatuji si z té noci ani okamžik. Výtah, sanitka, nemocnice, cesta domů, sprcha … nic z toho pro mne neexsistuje. V hlavně mám prázdné místo a zbytek boule.
Tohle se opravdu moc nepovedlo.

(1) (Alfa – Mail – WWW)
Vloženo 08.01.2009, 11:34:37
No, oni si tě tam chtěli nechat, ale já jim tě tam nechat nechtěla. Ono to tam nebylo moc přívětivé. Navíc tě chtěli odvézt kamsi, páč nevěřili, že jsi sebou flákla jen tak a oznámili mi, že můžeš být i feťačka. Na to, že máš otřes mozku vůbec nepřišli…
Prostě naše zdravotnictí je SUPÉÉÉÉÉR!


Plaťte víc!!! Víííc! Ještě vííííc!!!!

viz i já:
http://www.bahno.cz...no.html#…

(2) Hlavne, kdyz uz je to v poho! (ajak – Mail – WWW)
Vloženo 08.01.2009, 11:57:16
A jak rika kolega, „Co si nepamatuji, to se nestalo“. Ovsem on to rika v pripadech tzv. negativni dehydratace :-)
Takze zavazek do letosniho roku:
Jejka napise, „Nebudu jezdit vytahem vleze na zadech“ a necha to Ortice stokrat podepsat.
PS. Jak jsem pochopil z Vidli i tveho vebu, je tva sestra format. Takto bravurne vyresit krizovou situaci se jen tak nevidi. Gratuluji.

(3) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 08.01.2009, 12:44:45
Alfi… tak nevím jestli je dobře nebo špatně, že si tu jejich poznamku nepamatuji. Musím si jit píchnout další davku. Myslím, že mám lepší zábavu než fetovaní.
Ajak… pokusím se jezdit jako vetšina lidí. Budu stát XD

(4) Hlavně, že jsi OK :) (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 09.01.2009, 08:36:45
Musím říct, že jsi mě taky pořádně vyděsila, a to jsem ani nepotřebovala být přítomna :D Holt se musíš trochu víc šetřit, tělo taky nevydrží všechno :)
Ale musí to být nepříjemné, nic si nepamatovat a nevědět, co se dělo – ani si to nepředstavuju. Ještě, že tě ségra našla.

(5) Už mně neděs (urzu – Mail – WWW)
Vloženo 11.01.2009, 15:27:27
Je jen dobře že maš šikovnou sestru.
Která to tak bravurně vyrěšila.
Přište to chce se trochu šetřit abys nas tu zas takhle neděsila.
P.S a prište vytahem jen na stojato ju ^_^

(6) (Jitule – Mail – WWW)
Vloženo 20.01.2009, 07:30:37
Hlavně, že už jsi vpořádku. Když jsem to četla u Alfi na webu tak jsem se vyděsila, tak na sebe dávej pozor a neděs nás.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat