Něžná sabotace


Vánoční svátky jsou dneska na vrcholu a většina už má po večeři a zabývá se škubáním barevného papíru nebo uklízením jeho zbytků.
Já jsem opět s rodinkou provedla takovou malou sabotaci těchto dní.
Vánoční úklid proběhl formou normálního úklidu, ozdoby se minimalizovaly na pár kouliček na špičce umělého stromku, který se postavil na malý stolek u sestry. Uzavíráme sázky, kolikrát ho její ztřeštěný „čičojd“ povalí. Já jsem koledy vyměnila na rockové kapely a japonské rádio.
Jelikož jsem dneska v práci… Darečky se davali včera. Dostala jsem spoustu krásných věcí a doufám, že i já obdarovala pěknými věcmi.
Dneska jsem tedy v práci a i zde sabotuji. Opravdu toho moc dělat nechci a ani nedělám. Zítra už budu, ale dneska? Ne. Z toho válení se v křesle u pc mám skoro namožené sedací svaly (- zkrátka – mi bolí prdel). Jen je jedno jestli dneska pracuji či ne. V křesle se budu válet i zítra. Jen místo lelkování si budu hrát s excelovskými tabulkami.
Dokonce jsem dodržela tradici a měla k věčeři salát a rybičku, i když mám z domova řízky. Otevřela jsem si konzervu uzené makrely a pochutnala si. Zní to trochu barbarsky, ale bylo to dobré.
Je to taková něžná sabotace. Trochu se upustilo od toho hektična. Ono se to taky nezblázní. Generalní úklid bude v lednu, cukroví se nepeklo – stejnak mu moc nedáme.

1) (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 25.12.2008, 10:45:15
To my měli naše tradiční Vánoce – cukroví, zdobení stromečku, společná večeře, dárky – tentokrát to bylo i docela fajn. Z dárků mám radost a doufám, že i všichni ostatní, které jsem obdarovala. Je zas fakt, že ty přípravy byly naprosto šílené a to jsem se ještě ani poloviny neúčastnila, protože jsem se musela učit na zápočty… I když to může být hezký, člověk si říká, že je dobře, že je to jen jednou za rok.

(2) (urzu7 – Mail – WWW)
Vloženo 25.12.2008, 15:03:09
u nas je to podobný par ozdob na umělym stromečku a trhani papiru ma na praci
naš prcek takže žadny hektično.
jen doufam že i ostatni maj z darku radost ješte jich tu par mam až semi podaři potkat jejich majitelky

(3) (Neros – Mail – WWW)
Vloženo 27.12.2008, 14:42:46
U nás probíhalo typické hektično, jenom já jsem vybočil z toku časoprostoru a zůstal v klidu. zatímco kolem mě lítala máti s prachovkou, já si psal vánoční povídku a nenechal se rušit. V šest jsem se oblékl do bílé košile a šel se najíst. Maminka na tradicích dosti lpí, takže máme (no… české…) Vánoce se vším všudy. I s kaprem a zvonečkem a veškerou tou štědrovečerní omáčkou. I s hranými úsměvy a radostí. Ale když jsou to tak pěkné zvyky…

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat