Hříšný tanec po milionté


Dnes opět davají Hříšný tanec. Nevím ani kolikrát jsem tento film viděla, ale budiž mu útěchou, že toto je jeden z mála filmů, které mě neomrzeli a snad ani neomrzí. Závěrečná scéna mě neustále dostává a tají mi dech.
Další díly Hříšného tance (nebo filmy tomu podobné) jsou jen nepovedené pokusy o navázání na úspěch a jednoduchost jedničky. Každý tento film viděl. Kdo ne – žije asi na jiné planetě. I když… já jsem do teď neviděla Titanic a DiCapriem. ^^
Zápletka HT není nijak extrémní a jak se říká – „V jednoduchosti je síla“.
Dva lidi se potkají na „táboře“. Komu se tohle nestalo. Kdo se na dovolené nezakoukal do instruktora/ky, trenéra či barmanky? Snad každý.
Možná se tento film stal nesmrtelným právě proto, že je svým způsobem skutečný. Takové jsou ty letní lásky. Náhlé, prudké a s krátkou životností.

(1) (ox – Mail – WWW)
Vloženo 23.04.2008, 20:43:42
Jojo .). „Bejby nebude sedět v koutě!“ :D
Ale dvojka mě taky baví, je sice celá vykradená, ale rytmus Havany je fajn :).

(2) (malé kotě – Mail – WWW)
Vloženo 24.04.2008, 16:22:25
Tak to se musím přiznat, že Hříšný tanec jsem viděla někdy dávno a nijak moc mě nezaujal… I když na druhou stranu, máš pravdu, nemá daleko od opravdového života. :)
A Titanic, nevím, myslím, že jsi o nic ani nepřišla XD Ne, že by to byl špatný film… ale nevím no, zkrátka asi nejsem na takový věci :) Vím, že jiní lidi to prozměnu úplně žerou, takže to je taky hodně o vskusu a subjektivním názoru :)

(3) (Beldaran – Mail – WWW)
Vloženo 05.05.2008, 23:23:00
Ten film jsem viděla už mockrát a pořád mě neomrzel. Patrik byl fešák, hudba je krásná. Nemohu pochopit, že moje kamarádky tento kousek kritizují a na první místo staví dvojku, kterou jsem asi po pěti minutách znechuceně přepla. Já na staré filmy nedám dopustit, jsou výborné.

(4) (gabreta – Mail – WWW)
Vloženo 21.05.2008, 10:08:13
Moc hezky jsi to napsala. Titanic je, no jak to slušně napsat – břečka a zbytečně dlouhá k tomu. Ale hříšný tanec beru jako klasiku, je tam spousta krásných písniček a ten příběh člověka chytne

(5) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 21.05.2008, 17:38:26
Ano..mnoho starých filmů překoná ty milionové snimky dneška
Joj…koukám, že interpunkční znaménka mi nějako utíkají :)

(6) (malé kotě – Mail – WWW)
Vloženo 24.05.2008, 12:37:44
Jejka – staré snímky jsou fajn. Nevím, jak ty americké, já vůbec romantické filmy moc ne-e, takže jsem jich ani moc neviděla, ale třeba české filmy pro pamětníky se mi líbí daleko víc, než co produkuje česká scéna v dnešní době :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat