Hnusná nemoc

Nevím, jak se mi to povedlo, ale před týdnem jsem nastydla.  Možná za to může mix klimatizace v práci s malým zmoknutím ve čtvrtek, když jsem se vracela z výletu. Pátek jsem ještě přežila v klidu, ale od soboty to se mnou šlo z kopce. Bylo mi stále hůř a teplota se ohlašovala.
V pondělí mi bylo natolik dobře, že jsem se doplácala do bankomatu a vybrala jsem si nějakou hotovost, protože jsem potřebovala oněch 30Kč na lékaře. Když jsem se vyčerpaná dostala před dveře mého lékaře, zjistila jsem, že má dovolenou a zastupující lékař je v místech, kam jsem neměla sílu se vyškrábat. Zapadla jsem tedy doma do postele, silně posilněna paralenem. Ještě jsem stihla poprosit Alfu, jestli by se mnou neslanila a nevylezla druhý den ten kopec, protože k tomu lékaři jsem musela.

Byla mi diagnostikována klasická chřipka. Vyzbrojena paraleny a čajem jsem zalehla. Jenže se to nelepšilo. Celý týden se mi k večeru teplota vyhoupla přes 39°C, což byla i nebyla sranda.

Jakmile člověk překročí jistou teplotu, mozek se začne chovat trochu nestandardně.

Pokaždé, když jsem zavřela oči, rozběhl se kolotoč obrazů, slov a nesmyslných myšlenek.  Kdyby za to nemohla teplota, mohla bych se téměř s přehledem označit za blázna.

V pátek, po týdnu těchto teplot, jsem s doktorkou usoudila, že se nejedná o chřipku, ale zánět plic.
Dostala jsem antibiotika a v mé hlavě už jsem zase jen já.

Komentáře

1 | Alfa | 20. 8. 2012 Po 23:12

Tento způsob léta zdá se mi poněkud rozmarný…

reagovat

2 | Jejka | 22. 8. 2012 St 16:34

U mne je zatím tak trochu neutrální. Chci ven, na deku, na sluníčko a dokonce se mi chce i plavat a to tento způsob pohybu moc nemusím.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat