Great depression…

Předem bych chtěla upozornit, že depresi nemám, netrpím jimi a nejsem ani typ člověka, co musí pózovat a být emo jen aby se mu dostalo pozornosti. Opravdu ne. Občas mám mizernou náladu – jako například teď, ale řeším to dávkou mé oblíbené hudby a snažím se vymyslet nějaký plán, jak z toho ven.
Emo styl jaksi pro mě moc není. Extrémní střídání nálad od euforie a totálního štěstí po to, že vlastně nic nemá cenu a dýchání je naprosto zbytečné. Ach… jak já to nesnáším. Je velmi málo zastánců tohoto stylu, které bych brala. (Hlavě je nesnáším od té doby, co se k emo přidalo sebepoškozování. Jsou tak více cool a více středem pozornosti a nevím co ještě. V mých očích klesají.)
Great depression je i název mého oblíbeného alba, co mi kupodivu zvedá náladu.
Důvod mého bručení je naprosto snadný k uhádnutí. Zase a opět je to práce. Jak překvapivé, že?
To, že je tu ošklivá kancelář, která se nedá uklidit je jedna věc. To, že dělám práci, která není určena pro mě a dostal ji zadáno někdo jiný je věc druhá. Jenže – přehazování práce na jiné je tu docela v módě.
Dnes byla pro mě poslední kapička to, že můj (a myslím dobrý nápad) se nelíbí a nevyhovuje. Moje nestandardní pracovní doba si pomalu začíná vybírat daň a tak jsem si chtěla trochu pomoci alespoň tím, že jsem vymyslela pravidelný pracovní rytmus. Něco na způsob krátký/dlouhý týden. Jenže kolegyni to nevyhovuje. Ji vyhovuje, že je každý týden jiný, není v tom systém a že se s tím dá dělat nevím co. Šéfová to neřeší – ta chodí do práce tak, jak se ji zamlouvá.
Tudíž mi nezbývá nic jiného, než si postěžovat na blogu a přečíst si pár inzerátů s nabídkami práce. Protože s tímhle já opravdu nic neudělám. Když se jeden člověk sekne a spolupracovat nechce – můžete vymýšlet sebelepší změny. Nějak jsem si stále nezvykla, že moje práce o nějaké nápady a zlepšovátka nestojí.
Naštěstí jsou na obzoru změny. A ne malé. :-)

(1) (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 22.10.2009, 09:35:34
Tří slova: Emo jsou trapní. (Čtyři slova v závorce: Hraní si na deprese je trapné.)

Jinak naprosto chápu, že máš z práce blbou náladu, a nedivím se ti. Z toho, co tu píšeš mi přijde, že to není firma nebo organizace, ale holubník, spolupracovníci jsou naprosto neochotní spolupracovat, to, že tam děláš práci za jiné, kteří se flákají, je naprosto normálka, nikdo si tě neváží a otírají si o tebe boty a pracovní prostředí máš pomalu horší jak já a to chodím dělat do dílen – tam se to alespoň poklidit stále dá, ač je tam bordel.
Podtrženo sečteno – honem pryč.

(2) (Neko – Mail – WWW)
Vloženo 22.10.2009, 22:20:42
Oprava, neumím počítat, nevím, kde se tam vzalo číslo 4, ale budiž, poslední dobou mluvím neustále z cesty. Omlouvám se.

(3) (Jejka – Mail – WWW)
Vloženo 23.10.2009, 09:14:20
neko: nevadí XD Hlavně, že si rozumíme.
Popravdě – pracovní politika je v mé firmičce trochu prazvláštní.

(4) (urzu7 – Mail – WWW)
Vloženo 25.10.2009, 20:23:08
Souhlasim z Neko Emo jsou divni .

Napodobně u nás je to někdy stejný,
ale nas je tam vic a tak to neni tak moc vidět jako u tebe v kancelaři.

Planuješ změny. Tak at se ti vydaři.

(5) (Fantom – Mail – WWW)
Vloženo 01.11.2009, 10:32:07
Ano, hmmm.

 

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat