Boj s kašlem …

.. jsem ještě zdaleka nevyhrála. Stále se bojuje. Chvilku vyhravám já a pak zase kašel (ale už se nedusím). Prý je nyní takový šmejd, který se drží dlouho – klidně i 4 měsíce. Bohužel je to pravda. Antibiotika sice ztlumí a uklidní, ale nevyléčí ho to uplně. Stále kašlu a už mi to opravdu se.. ee, štve.
Co se týče března, mám pocit, že se nijak moc nepovedl. Tedy u mě. Měla jsem týden volna a strávila jsem ho v posteli s lékama. Můj osobní a pracovní život taky nebyl v březnu nijak uspokojivý.
No, budu si muset trochu máknout aby duben ’08 byl lepší. Už jsem na tom lehce začala pracovat.

(1) (malé kotě – Mail – WWW)
Vloženo 01.04.2008, 16:32:51
Bude to dobrý… S tím kašlem je to jen otázka času a s osobním i pracovním životem držím palce :) Snad to nějak půjde. Můj „pracovní“ život mě taky poslední dobou štve čím dál víc, hlavně poslední dobou je to celkem stresák na zhroucení, pak stačí, aby se na mě někdo jenom škaredě podíval a já se složím se slzama někde v koutku… To je takový přechodný období, to má, myslím, každý. Tak přeji hodně štěstí, ať se ten duben vydaří líp. A taky brzské zbavení se otravného bacila.

(2) (urzu7 – Mail – WWW)
Vloženo 02.04.2008, 12:31:31
přeju hodně štesti ve všem a aby te už přešel ten kašel

(3) (Gabreta – Mail – WWW)
Vloženo 08.04.2008, 08:09:29
Též ti přeji hodně štěstíčka ve všem a uvidíš bude to dobré. U mě to stojí za houby v práci, ale naštěstí v osobním životě jsem šťastná jako bleška :-) Takže držím palce :D

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat